Obserwatorzy

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wigilia Wigilii

Ostatnio miało miejsce kilka wydarzeń, które niestety skutecznie odciągnęły mnie od internetu. Dokładniej mówiąc, odciągnęły mnie od wszystkiego i pochłonęły całkowicie. Niestety należą do kategorii tych, o których nie chce się ani mówić ani tym bardziej ich przeżywać. Jednakże są i trzeba stawić im czoła.

Święta, do których tak intensywnie się przygotowywałam stanęły pod znakiem zapytania a skończone robótki nie doczekały prezentacji. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć pretensji, jeśli jeszcze po Wigilii będę pokazywać gwiazdki, dzwoneczki i inne "choinkowe" dekoracje.

Ale zanim........ 


 ......ta dam

Oto przesyłka, która dotarła do mnie w piątek. Wprawdzie spodziewałam się jej (hi hi), ale na pewno nie tego, co znalazłam w środku. Zaskoczyło mnie to totalnie (Irenko, jesteś niesamowita). 

Ale od początku :)
Otóż, wzięłam udział w losowaniu organizowanym przez Irenkę kliknij do Irenki . Niespodziewanie udało mi się otrzymać pięć cudnych dzwoneczków + niespodziankę. Tyle, że niespodzianek okazało się być znacznie więcej a wszystkie super. 
Oto co znalazłam w paczuszce:


Pięć misternie wykonanych dzwoneczków. pięć śnieżynek do kompletu, śliczną bombeczkę i całe mnóstwo łakoci. 


Dzwoneczki są rewelacyjne (już wiszą na choince), śnieżynki - dekorują ścianę w mojej sypialni (jest granatowa, więc prezentują się baaardzo dostojnie) a śliczna bombeczka jest dekoracją w stroiku leżącym na stole. Jestem zachwycona. Irenko, dziękuję pięknie. To cudowny świąteczny akcent, który uradował wszystkich domowników (moja Mała prawie piała z zachwytu podczas rozpakowywania). Słodkości zostały pożarte a kawkami uraczę się jutro :)

Każde z cudeniek zostało dokładnie obfotografowane, ale nie będę zamieszczać więcej zdjęć, bo nie chciałabym, aby rękodzieło Irenki sygnowane było podpisem mojego bloga. Musicie uwierzyć na słowo - to małe dzieła sztuki a ja ... dyskretnie wzięłam się już za zliczanie oczek :) 

7 komentarzy:

 1. Życzę Ci spokojnych Świąt i gratuluję wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Same cuda, Wesołych Świąt , życzę -Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi, że podobają się moje dłubaninki:)
  Zdrowych, spokojnych Świąt:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam cudeńka Irenki, często do niej zaglądam. Jesteś szczęściarą, prawdziwe perełki Ci się trafiły. Ja biorę udział w dziesiątkach lodowań i tylko raz mnie wylosowano, buuu... Spokojnych Świąt Ci życzę, niech się wszystko ułoży pomyślnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe prezenty!
  Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych, wesołych i magicznych Świąt !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję pięknie wszystkim za życzenia. Przepraszam, że nie udało mi się zajrzeć do każdej osoby i nie odpowiadam każdemu z osobna, ale niestety mój nastrój nie nastraja świątecznie.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów. Dziękuję bardzo i zapraszam do ponownych odwiedzin.