Obserwatorzy

poniedziałek, 21 października 2013

Niepozorna, nieznanego pochodzenia :)

"Z pewną taką nieśmiałością" chciałam dziś zaprezentować małą serwetkę. Nieśmiałość moja wynika z faktu, że nie wiem, na podstawie jakiego wzoru została wykonana :( Zawsze wklejam link do strony, z której korzystałam wykonując daną pracę lub podaję nazwę i numer gazetki, w której ów się znalazł. Pisałam jakiś czas temu, że dokonałam klasyfikacji wszystkich (które pamiętam) wykonanych przeze mnie robótek szydełkowych, z wszelkimi koniecznymi  do jej wykonania informacjami typu: rodzaj kordonka, grubość szydełka, wielkość, waga itp. (oczywiście w miarę możliwości - bo wielu rzeczy po prostu nie pamiętam). Niestety nie mam pojęcia skąd wzięłam wzór na tą serwetkę:
Podejrzewam, że są to "Robótki ręczne", "Szydełkiem i na drutach" bądź "Moje robótki", bo z tych czasopism najczęściej korzystałam. Data wydania to najprawdopodobniej 2002-2004. Jeżeli którejś z Was wpadłaby w oko ta serwetka, to bardzo proszę o namiary.

8 komentarzy:

 1. Śliczności :-) Wspaniała serweta.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kasieńko :) i także pozdrawiam

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba i także pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Piękna serwetka!!!
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że serwetka się podoba :)

   Usuń
 4. przepiękna - to słowo określa i wzór i wykonanie i w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów. Dziękuję bardzo i zapraszam do ponownych odwiedzin.